Ota yhteyttä

Elja Kirjavainen Toimitusjohtaja 040 048 7657 elja.kirjavainen@silverplanet.fi
Teija Hakaoja Johtaja, palvelumuotoilu 050 325 7207 teija.hakaoja@silverplanet.fi
Katariina Kolehmainen Johtaja, projektipalvelut 040 516 6005 katariina.kolehmainen@silverplanet.fi
Mika Karjalainen Perustaja, johtava konsultti 040 739 0764 mika.karjalainen@silverplanet.fi
Mia Hokkanen Johtaja, johdon konsultointi 040 703 9647 mia.hokkanen@silverplanet.fi
Petri Vuorela Johtaja, infrapalvelut 040 901 1571 petri.vuorela@silverplanet.fi
Mia Andersson Planet Manager, hallinto 040 516 2376 mia.andersson@silverplanet.fi

Mannerheimintie 113 (Aitio Business Park) 00280 Helsinki
Ajo toimistolle tapahtuu Nauvontie 14 kohdalta. Vieraat voivat pysäköidä vieraspaikoille parkkihalliin.

Laskutusosoitteet

Verkkolaskuosoite: (tätä suositellaan):
Silver Planet Oy
Operaattori: OpusCapita Solution Oy (E204503)
OVT-tunnus/Verkkolaskuosoite: 003719065904

Paperilaskujen laskutusosoite:
(skannauspalvelu niille, jotka eivät pysty lähettämään verkkolaskua):
Silver Planet Oy
PL 35600
00063 LASKUNET